Gigabyte AORUS AMD Sling Bag | Gigabyte Sling Bag | Grey
- Код товара: 605271
- EAN: 2000001418833
- MPN: 20MB1-GU07304-1E
19.78€
Без налога: 16.35€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 0.10 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.40 кг |
| Net weight | 0.30 кг |
| Тип чехла | Sling Bag |
| Цвет | Grey |