Barbecook | Reusable stainless steel grill pan, 34.5 x 24 x 3 cm | BC-ACC-7079
- Код товара: 606185
- EAN: 5400269220914
- MPN: BC-ACC-7079
19.98€
Без налога: 16.51€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 245.00 мм |
| Gross height (mm) | 380.00 мм |
| Gross width (mm) | 33.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 95.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.46 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| Producer product family | Reusable stainless steel grill pan, 34.5 x 24 x 3 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7079 |