Barbecook | Fish turner FSC, 37 cm (per 6 pcs) | BC-ACC-7125
- Код товара: 606190
- EAN: 5400269203009
- MPN: BC-ACC-7125
13.72€
Без налога: 11.34€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 100.00 мм |
| Gross height (mm) | 410.00 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Producer product family | Fish turner FSC, 37 cm (per 6 pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7125 |