Barbecook | Premium coconut briquettes, 5kg (per 30pcs) | BC-ACC-7425
- Код товара: 606208
- EAN: 5420059857328
- MPN: BC-ACC-7425
21.24€
Без налога: 17.55€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | ID |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 520.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 91.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 126 шт. |
| Gross weight | 5.10 кг |
| Net weight | 5.00 кг |
| Producer product family | Premium coconut briquettes, 5kg (per 30pcs) |
| Producer product name | BC-ACC-7425 |