Barbecook | Premium pizza cutter, 28.7 cm | BC-ACC-7482
- Код товара: 606215
- EAN: 5404035718445
- MPN: BC-ACC-7482
17.47€
Без налога: 14.44€
| Производитель | Barbecook |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 30.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 18.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.25 кг |
| Producer product family | Premium pizza cutter, 28.7 cm |
| Producer product name | BC-ACC-7482 |