Barbecook Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm | BC-GAS-2009
- Код товара: 606232
- EAN: 5400269210557
- MPN: BC-GAS-2009
299.45€
Без налога: 247.48€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 710.00 мм |
| Gross height (mm) | 600.00 мм |
| Gross width (mm) | 760.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 6700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 7.00 кг |
| Volume (m3) | 0.32 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 34.00 кг |
| Net weight | 27.00 кг |
| Producer product family | Gas Barbecue Spring 2002, 111 x 55 x 115 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2009 |
| Диаметр решетки | 24 x 43 см |