Barbecook Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm | BC-GAS-2073
- Код товара: 606236
- EAN: 5404035700846
- MPN: BC-GAS-2073
838.23€
Без налога: 692.75€
| Производитель | Barbecook |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CH |
| Gross depth (mm) | 770.00 мм |
| Gross height (mm) | 530.00 мм |
| Gross width (mm) | 870.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 9200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 9.50 кг |
| Volume (m3) | 0.36 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 54.50 кг |
| Net weight | 45.00 кг |
| Producer product family | Gas Barbecue Siesta 412 Graphite, 132 x 56 x 118 cm |
| Producer product name | BC-GAS-2073 |
| Другие особенности | Keep food warm on the special rack; Automatic ignition in control button; Double-walled lid for a constant temperature |