Asus ProArt PA278QGV 27" 2560x1440/16:9/5ms/350cd/m²/HDMI DP USB
- Код товара: 607037
- EAN: 4711636032674
- MPN: 90LM05L1-B01K71
291.48€
Без налога: 240.89€
| Производитель | Asus |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 140.00 мм |
| Gross height (mm) | 430.00 мм |
| Gross width (mm) | 700.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 400.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Gross weight | 8.40 кг |
| Net weight | 6.40 кг |