Thule EnRoute Backpack 12L - Soft Blue/Darkest Blue | Thule
- Код товара: 607292
- EAN: 085854260428
- MPN: TEBP5112SOFTBLUE/DARKESTBLUE
43.51€
Без налога: 35.96€
| Производитель | Thule |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | KH |
| Gross depth (mm) | 265.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 45.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 190.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 362 шт. |
| Gross weight | 0.64 кг |
| Net weight | 0.45 кг |