Gerber Outdoor Freescape Camp Saw
- Код товара: 174165
- EAN: 013658143814
- MPN: 31-002820
68.75€
Без налога: 56.82€
| Производитель | Gerber |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | FI |
| Producer product name | Outdoor Freescape Camp |
| Тип | Saw |
| Другие особенности | Folds down flat without removal of parts, Accepts standard 12” saw blade, Rubber overmold grip, Innovative design, Four pivot points to maximize usable cutting area |
| Gross weight | 0.25 кг |
| Net weight | 0.2 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 35 гр. |
| Plastic (No PET) | 15 гр. |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Gross depth (mm) | 265 мм |
| Gross width (mm) | 195 мм |
| Gross height (mm) | 65 мм |
| Volume (m3) | 0.003358875 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Palette Qty | 514 шт. |
| Вес | 4195.7 гр. |
| Цвет товара | Black/Green |