CAT | Socks, Size 43/46 EU, 5 pairs
- Код товара: 468805
- EAN: 5420018125239
14.47€
Без налога: 11.96€
| Производитель | CAT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | be |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Socks, Size 43/46 EU, 5 pairs |
| Gross depth (mm) | 240 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 50 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.022 кг |
| Palette Qty | 800 шт. |
| Paper/Pasteboard | 17.6 гр. |
| Plastic (No PET) | 4.4 гр. |
| Gross weight | 0.222 кг |
| Net weight | 0.2 кг |