AIRSEEKERS LIMITED
- Код товара: 603229
- EAN: 717690719593
- MPN: 717690719593
51.62€
Без налога: 42.66€
| Производитель | AIRSEEKERS LIMITED |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 261 мм |
| Gross height (mm) | 48 мм |
| Gross width (mm) | 76 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.000952128 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.25 кг |