AIRSEEKERS LIMITED
- Код товара: 603254
- EAN: 717690719968
- MPN: 717690719661
90.34€
Без налога: 74.66€
| Производитель | AIRSEEKERS LIMITED |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 335 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 70.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.001943 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 0.3 кг |
| Net weight | 0.2 кг |