MamMotion
- Код товара: 603975
- EAN: 6978266640367
- MPN: TLA25YUM28H
1 065.94€
Без налога: 880.94€
| Производитель | MamMotion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 600.00 мм |
| Gross height (mm) | 350.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| TI weight (kg) | 0.80 кг |
| Volume (m3) | 0.11 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 шт. |
| Gross weight | 12.10 кг |
| Net weight | 10.60 кг |