Visaro WMF75 Flat TV Wall Mount for 43"-75" TV, Black
- Код товара: 605402
- EAN: 5902841109933
- MPN: WMF75
17.30€
Без налога: 14.30€
| Производитель | Visaro |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 155.00 мм |
| Gross height (mm) | 445.00 мм |
| Gross width (mm) | 54.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.55 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 232 шт. |
| Gross weight | 1.95 кг |
| Net weight | 1.40 кг |