Visaro WMA75 Full Motion TV Wall Mount for 43"-75" TVs, Black
- Код товара: 605406
- EAN: 5902841106024
- MPN: WMA75
31.94€
Без налога: 26.40€
| Производитель | Visaro |
| Гарантия | 60 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 505.00 мм |
| Gross height (mm) | 90.00 мм |
| Gross width (mm) | 266.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 71 шт. |
| Gross weight | 4.15 кг |
| Net weight | 3.75 кг |