LED Floodlight 50W 4000K 4750LM IP65
- Код товара: 442540
- EAN: 8719514954557
- MPN: 911401863884
32.34€
Без налога: 26.73€
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 215 мм |
| Gross height (mm) | 60 мм |
| Gross width (mm) | 228 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.079 кг |
| Volume (m3) | 0.0029412 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 287 шт. |
| Paper/Pasteboard | 63.2 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.8 гр. |
| Gross weight | 0.788 кг |
| Net weight | 0.709 кг |
| Producer product name | LED Floodlight 50W 4000K 4750LM IP65 |
ACC Distribution Warranty
Lithuania
Tel: +370 (612) 90 637
Email: [email protected]
Website