Adler Electric Knife Sharpener | AD 4508 | Black | 60 W
- Код товара: 429388
- EAN: 5905575902368
- MPN: AD 4508
22.98€
Без налога: 18.99€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 135.00 мм |
| Gross width (mm) | 240.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.22 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 205 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.25 кг |
| Net weight | 1.03 кг |
| Другие особенности | Quick and easy sharpening; Silent work cycle; 2-stage system – sharpens and then hones blades; Optimal sharpening angle guides |
| Producer product name | AD 4508 |
| Producer product family | Electric Knife Sharpener |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 60 Вт |