Cecotec | Mosquito Killer | ByeFly 3000 Go
- Код товара: 474026
- EAN: 8435484017886
- MPN: 1788
27.18€
Без налога: 22.46€
| Производитель | Cecotec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 210.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 85.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1286 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.35 кг |
| Net weight | 0.26 кг |
| Другие особенности | 3 in 1: mosquito killer, lamp with light on both sides and flashlight at the bottom; 1800 mAh battery that provides great autonomy so you can place it wherever you want; IPX4 protection so it is waterproof; 5W power that provides great performance |
| Producer product name | ByeFly 3000 Go |
| Producer product family | Mosquito Killer |