Cecotec | Ice Maker | Chillin' Ice 1500 | Power 150 W | Capacity 15 L | White
- Код товара: 474123
- EAN: 8435484080521
- MPN: 8052
249.94€
Без налога: 206.56€
| Производитель | Cecotec |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 458.00 мм |
| Gross height (mm) | 390.00 мм |
| Gross width (mm) | 338.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1182.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 58.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.24 кг |
| Volume (m3) | 0.06 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 11.34 кг |
| Net weight | 10.10 кг |
| Емкость | 15 л |
| Другие особенности | Viewing window for easy monitoring; Auto-clean function; Wi-Fi App control |
| Producer product name | Chillin' Ice 1500 |
| Producer product family | Ice Maker |
| Мощность | 150 Вт |
| Цвет товара | White |
| Тип | Ice Maker |
| Дисплей | Touch |