Midea | Mopping Cloth for I5C | 2 pc(s)
- Код товара: 421673
- EAN: 6956079722944
- MPN: 12175000A43584
8.19€
Без налога: 6.77€
| Производитель | Midea |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 160.00 мм |
| Gross height (mm) | 165.00 мм |
| Gross width (mm) | 30.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 52.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2182 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.03 кг |
| Producer product name | Mopping Cloth for I5C |
| Совместимость | For Robot Vacuum Cleaner I5C |
| Содержимое коробки | 2x Mopping Cloth |
| Количество в упаковке | 2 шт. |