Razer Gaming Chair Sleeves, Black/Green | Razer
- Код товара: 473639
- EAN: 8887910080245
- MPN: RC81-04430100-R3M1
39.93€
Без налога: 33.00€
| Производитель | Razer |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 286.00 мм |
| Gross height (mm) | 472.00 мм |
| Gross width (mm) | 128.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 400 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.7 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 1000 гр. |
| Palette Qty | 100 шт. |
| Gross weight | 2.10 кг |
| Net weight | 1.4 кг |