MamMotion
- Код товара: 603973
- EAN: 6978266640046
- MPN: 24LUL1EU02
1 812.83€
Без налога: 1 498.21€
| Производитель | MamMotion |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | cn |
| Gross depth (mm) | 650.00 мм |
| Gross height (mm) | 400.00 мм |
| Gross width (mm) | 500.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.50 кг |
| TI weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.13 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7 шт. |
| Gross weight | 16.50 кг |
| Net weight | 15.00 кг |