MamMotion
- Код товара: 604776
- EAN: 850079696310
- MPN: MTLB25ALGSA
209.21€
Без налога: 172.90€
| Производитель | MamMotion |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 мм |
| Gross height (mm) | 820.00 мм |
| Gross width (mm) | 680.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.25 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 шт. |
| Gross weight | 5.50 кг |
| Net weight | 5.00 кг |