SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad | DAMAGED PACKAGING
- Код товара: 603293
- EAN: 2000001412008
- MPN: BHR08VBGLSO
8.46€
Без налога: 6.99€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 290.00 мм |
| Gross height (mm) | 10.00 мм |
| Gross width (mm) | 110.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 5417.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross weight | 0.06 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Producer product name | Robot Vacuum S40 Pro/H50 Pro/H50 Mop Pad |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| SALE OUT. | Y |