TP-LINK | Desktop Switch | LS1008G | Unmanaged | Desktop | Power supply type External
- Код товара: 330214
- EAN: 6935364085476
- MPN: LS1008G
17.62€
Без налога: 14.56€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | LS1008G |
| Producer product family | Desktop Switch |
| Тип свича | Unmanaged |
| Тип подачи питания | External |
| Формат | Desktop |
| Gross depth (mm) | 91 мм |
| Gross height (mm) | 84.00 мм |
| Gross width (mm) | 133 мм |
| Packing quantity | 20 шт. |
| Paper/Pasteboard | 55.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.001016652 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 286 мм |
| Gross width master carton | 475 мм |
| Gross height master carton | 367 мм |
| Net weight master carton | 4.46 кг |
| Tare weight master carton | 0.783 кг |
| Palette Qty | 680 шт. |
| Gross weight | 0.223 кг |
| Net weight | 0.153 кг |
| POE | No |
| Predominant port type | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 8 |
| Тип корпуса | Plastic case |