TP-LINK | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
- Код товара: 351276
- EAN: 4897098687376
- MPN: UE306
10.90€
Без налога: 9.01€
| Производитель | TP-LINK |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Наименование продукта | UE306 USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter |
| Gross depth (mm) | 85 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000306 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 5647 шт. |
| Gross weight | 0.054 кг |
| Net weight | 0.044 кг |
| Другие особенности | Fastest USB 3.0 and Gigabit solution ensure high-speed transfer rate; Plug and Play in Nintendo Switch, Windows 10/8.1 and Linux OS; Foldable and Portable design ideally suits your Ultrabook; Compatible with Nintendo Switch: enjoy gaming with your friends and fast downloads by plugging into your Nintendo switch dock and adding a gigabit Ethernet connection |