Navitel RS3 Duo Wide Dash Cam
- Код товара: 434695
- EAN: 8594181745543
- MPN: RS3 Duo
158.50€
Без налога: 130.99€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 мм |
| Gross height (mm) | 211.00 мм |
| Gross width (mm) | 132.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 30.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 14.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 шт. |
| Gross weight | 0.54 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product family | RS3 Duo Wide Dash Cam |
| Screen size | 2 дюйм |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Устройство звукозаписи | Sound recording |