Navitel Air 30 Multi | Air compressor
- Код товара: 434704
- EAN: 8594181745604
- MPN: Air 30 Multi
75.27€
Без налога: 62.21€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 43.00 мм |
| Gross height (mm) | 163.00 мм |
| Gross width (mm) | 95.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 578 шт. |
| Gross weight | 1.73 кг |
| Net weight | 1.65 кг |
| Тип | Air compressor |
| Другие особенности | Max air pressure: 150PSI; Lithium-polymer; Compressor capacity: Up to 30 l/min |
| Producer product name | Air 30 Multi |
| Размеры (ШхГхВ) | 163 x 95 x 43 мм |