Navitel Multi-functional car jump starter, JS4000 | Jump starter
- Код товара: 492823
- EAN: 8594181746496
- MPN: JS4000
98.43€
Без налога: 81.35€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 525.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 1.83 кг |
| Net weight | 1.78 кг |
| Тип | Jump starter |
| Другие особенности | Battery: 24000 mAh, 3.7V (88.8 Wh); Intelligent protection system; Full charging time: 6 hours |
| Producer product name | Multi-functional car jump starter, JS4000 |