Navitel TF7 | High-efficient turbo fan
- Код товара: 494074
- EAN: 8594181746335
- MPN: TF7
123.29€
Без налога: 101.89€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 66.00 мм |
| Gross height (mm) | 238.00 мм |
| Gross width (mm) | 135.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| TI weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 407 шт. |
| Gross weight | 1.26 кг |
| Net weight | 1.20 кг |
| Тип | High-efficient turbo fan |
| Другие особенности | Battery: 2500 mAh; Power: 465 W; 3 Gears; Working time up to 65 min |
| Producer product name | TF7 |