Navitel Smart Car Device | DS1020 | Wi-Fi | Audio recorder | Bluetooth
- Код товара: 494972
- EAN: 8594181746625
- MPN: DS1020
91.46€
Без налога: 75.59€
| Производитель | Navitel |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 305.00 мм |
| Gross height (mm) | 550.00 мм |
| Gross width (mm) | 280.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 500.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 1.18 кг |
| Net weight | 1.12 кг |
| Producer product family | Smart Car Device |
| Screen size | 10.26 дюйм |
| Producer product name | DS1020 |
| Другие особенности | Overwrite protection; Full HD 1920х1080; Connection to brake lights when switching to reverse gear; Parking lines; Auto-Start; G-sensor; Manage via Navitel DVR Center; Car Play; Air Play; Mirror Cast |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Устройство звукозаписи | Yes |