PETKIT All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S | P7110 S | Green
- Код товара: 448708
- EAN: 6931580106032
- MPN: P7110 S
31.27€
Без налога: 25.84€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 510.00 мм |
| Gross height (mm) | 1100.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 340.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.36 кг |
| Volume (m3) | 0.22 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 0.93 кг |
| Net weight | 0.57 кг |
| Producer product name | P7110 S |
| Producer product family | All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S |
| Материал | High-quality materials |
| Особые свойства | Unique design allows heat dissipation and provides easy ventilation to cool your pets down |
| Цвет товара | Green |