PETKIT Mixed Cat Litter, 3 bags
- Код товара: 488392
- EAN: 6973293804997
- MPN: Mixed Litter 3bags
42.05€
Без налога: 34.75€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 265.00 мм |
| Gross height (mm) | 225.00 мм |
| Gross width (mm) | 204.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 225.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 75.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 71 шт. |
| Gross weight | 7.80 кг |
| Net weight | 7.50 кг |
| Producer product name | Mixed Cat Litter, 3 bags |