PETKIT Urine Monitor Cat Litter, 4 bags
- Код товара: 488395
- EAN: 6975069306803
- MPN: PH Litter 4bags
52.83€
Без налога: 43.66€
| Производитель | PETKIT |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 395.00 мм |
| Gross height (mm) | 290.00 мм |
| Gross width (mm) | 144.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 225.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 75.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 52 шт. |
| Gross weight | 9.90 кг |
| Net weight | 9.60 кг |
| Producer product name | Urine Monitor Cat Litter, 4 bags |