PETKIT Automatic Cat Litter Box | Purobot Max Pro 2 | White
- Код товара: 488397
- EAN: 6975069306278
- MPN: P9904 2
645.79€
Без налога: 533.71€
| Производитель | PETKIT |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 690.00 мм |
| Gross height (mm) | 650.00 мм |
| Gross width (mm) | 570.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 210.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.25 кг |
| Volume (m3) | 0.26 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 13.25 кг |
| Net weight | 12.00 кг |
| Другие особенности | Bigger Entry for Easy In & Out; AI Camera for Tracking Litter Box Usage & Urinary Health Monitoring; Multi-cat Recognition; Smart App Control & Health Insights; 17 Days Free-scooping (8L Waste Bin); Contactless Drawstring Waste Packing; Triple Odor Control; 100% Safety Protection; Patented Leak-proof Cylinder; Ultra Quiet |
| Producer product name | Purobot Max Pro 2 |
| Producer product family | Automatic Cat Litter Box |
| Цвет товара | White |
| Особые свойства | Livestream with 210° field of view; IPX-5 waterproof |