Koss | Headphones | KEB9iW | Wired | In-ear | Microphone | White
- Код товара: 367703
- EAN: 021299189580
- MPN: 192617
9.53€
Без налога: 7.88€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | KEB9iW |
| Microphone | Yes |
| Producer product family | Headphones |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | No |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 178 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 12.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0002225 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 190 мм |
| Gross width master carton | 175 мм |
| Gross height master carton | 70 мм |
| Net weight master carton | 0.21 кг |
| Tare weight master carton | 0.023 кг |
| Palette Qty | 4452 шт. |
| Gross weight | 0.035 кг |
| Net weight | 0.016 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Полное сопротивление | 16 Ом |
| Диапазон частот | 18-20k Гц |
| Особые свойства | An innovative angled port ensures the perfect fit at the touch of a finger. |
| USB-порт для зарядки | No |