Koss | Headphones DJ Style | UR20 | Wired | On-Ear | Noise canceling | Black
- Код товара: 239097
- EAN: 021299147795
- MPN: 194697
22.99€
Без налога: 19.00€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | UR20 |
| Producer product family | Headphones DJ Style |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | Yes |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 225 мм |
| Gross width (mm) | 115 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.127 кг |
| Volume (m3) | 0.0046575 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 63 гр. |
| Plastic (No PET) | 64 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 385 мм |
| Gross width master carton | 360 мм |
| Gross height master carton | 250 мм |
| Net weight master carton | 2.7 кг |
| Tare weight master carton | 0.589 кг |
| Palette Qty | 294 шт. |
| Gross weight | 0.45 кг |
| Net weight | 0.323 кг |
| Другие особенности | •Leatherette ear cushions deliver maximum isolation •Built for maximum durability •Straight, single-entry 8 foot cord |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 97 дБ |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 30-20.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |