Koss | Headphones | KPH25k | Wired | On-Ear | Black
- Код товара: 239112
- EAN: 021299152447
- MPN: 195744
15.03€
Без налога: 12.42€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | KPH25k |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.08 кг |
| Volume (m3) | 0.001271 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 50 гр. |
| Plastic (No PET) | 30 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 680 шт. |
| Gross weight | 0.156 кг |
| Net weight | 0.076 кг |
| Другие особенности | •Lightweight and portable for active lifestyles •Equipped with dynamic elements for extended frequency response •Collapsible design for maximum portability and storage •Over-the-head design with contemporary styling •Perfect for use with portable MP3 players and iPod* •Include a straight, single-entry 4 foot cord with in-line volume control and 3.5 mm (1/8-inch) plug |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 94 дБ |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 60-20.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |