Aeotec Water Sensor 7, Z-Wave Plus | AEOTEC | Water Sensor 7, Z-Wave Plus
- Код товара: 402502
- EAN: 1220000016705
- MPN: AEOEZWA018
22.26€
Без налога: 18.40€
| Производитель | AEOTEC |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Water Sensor 7, Z-Wave Plus |
| Gross depth (mm) | 33.00 мм |
| Gross height (mm) | 73.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2989 шт. |
| Gross weight | 0.07 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Другие особенности | Built with Z-Wave 700 series - higher range, more efficient and better performance compared to older generation series. Sensor probe for the detection of leaks in difficult to access areas. Wireless technology: Z-Wave Plus V2. Wireless technology: Z-Wave Plus V2. SmartStart enabled. S2 Security |
| Источник питания | Battery powered (1x ER14250) |