Aeotec Pico Duo Switch, Zigbee | AEOTEC
- Код товара: 428110
- EAN: 1220000017207
- MPN: AEOZZGA003
39.08€
Без налога: 32.30€
| Производитель | AEOTEC |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 51.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 74.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 8.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3270 шт. |
| Gross weight | 0.05 кг |
| Net weight | 0.04 кг |