Skullcandy | Earbuds with Microphone | JIB
- Код товара: 418986
- EAN: 878615092471
- MPN: S2DUY-L675
8.34€
Без налога: 6.89€
| Производитель | Skullcandy |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет | Miami |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Producer product name | JIB |
| Producer product family | Earbuds with Microphone |
| Тип коннектора | Wired |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 160.00 мм |
| Gross weight | 0.10 кг |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 35.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 3857 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.05 кг |
| Track control | Yes |
| подавление шума | Noise Isolating Fit |
| Call control | Yes |