Fury | Gaming Mouse | Fury Scrapper | Wired | Optical | Gaming Mouse | Black | Yes
- Код товара: 320080
- EAN: 5901969426694
- MPN: NFU-1699
13.67€
Без налога: 11.30€
| Производитель | Fury |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Producer product name | Fury Scrapper |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| RGB светодиоды | Yes |
| Тип | Wired |
| Тип устройства | Gaming Mouse |
| Тип сенсора | Optical |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 137 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 121 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.141 кг |
| Volume (m3) | 0.001644 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 526 шт. |
| Gross weight | 0.207 кг |
| Net weight | 0.066 кг |
| Другие особенности | The mouse is equipped with easily accessible buttons to change the DPI setting, which are located just beneath the scroll wheel; Dedicated software |
| Тип коннектора | USB 2.0 |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Беспроводное подключение | No |
| Sensor DPI | 500-6400 точек на дюйм |
| Ускорение (G) | 22 G |
| Cable length | 160 см |
| Тип свича | Huano switches |