IRIS IRIScan Visualizer 7 | Document camera
- Код товара: 451797
- EAN: 5420079901308
- MPN: 464412
118.46€
Без налога: 97.90€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 87.00 мм |
| Gross height (mm) | 51.00 мм |
| Gross width (mm) | 235.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 130.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 829 шт. |
| Gross weight | 0.56 кг |
| Net weight | 0.41 кг |
| Producer product name | IRIScan Visualizer 7 |
| Другие особенности | 1/3.06” Sony CMOS camera 13MP, 4160 x 3120 pixels |
| Тип сканнера | Document camera |
| Максимальный размер бумаги ISO A-формата | A3 |