IRIS IRISPen Air 8 | Handheld
- Код товара: 463676
- EAN: 5420079901070
- MPN: 463243
173.03€
Без налога: 143.00€
| Производитель | IRIS |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 455.00 мм |
| Gross height (mm) | 230.00 мм |
| Gross width (mm) | 410.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.25 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 20 шт. |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | IRISPen Air 8 |
| Тип сканнера | Handheld |