Sharp 2.0 Soundbar | HT-SB145 | 150 W | Bluetooth | Black | Wireless connection
- Код товара: 489184
- EAN: 4550556175050
- MPN: HT-SB145
70.00€
Без налога: 57.85€
| Производитель | Sharp |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 110.00 мм |
| Gross height (mm) | 110.00 мм |
| Gross width (mm) | 950.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1032.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 258.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.29 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 150 шт. |
| Gross weight | 2.69 кг |
| Net weight | 1.40 кг |
| Producer product name | HT-SB145 |
| Producer product family | 2.0 Soundbar |
| Портативный | No |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Мощность | 150 Вт |
| Цвет | Black |
| Bluetooth | Yes |
| Водонепроницаемый | No |