Marley Turntable | Stir It Up Lux | Wireless Turntable
- Код товара: 434047
- EAN: 846885010976
- MPN: EM-JT010-SB
409.94€
Без налога: 338.79€
| Производитель | Marley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 490.00 мм |
| Gross height (mm) | 415.00 мм |
| Gross width (mm) | 175.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 970.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.97 кг |
| TI weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 24 шт. |
| Gross weight | 6.50 кг |
| Net weight | 4.53 кг |
| Producer product name | Stir It Up Lux |
| Producer product family | Turntable |
| Тип | Wireless Turntable |
| Размеры (ШхГхВ) | 420 x 348 x 105 мм |
| USB порт | No |
| Bluetooth | Yes |