Marley | Headphones | Positive Vibration 2
- Код товара: 303681
- EAN: 846885009307
- MPN: EM-JH121-CP
40.98€
Без налога: 33.87€
| Производитель | Marley |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Positive Vibration 2 |
| Producer product family | Headphones |
| Gross depth (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 220 мм |
| Gross weight | 0.376 кг |
| Gross width (mm) | 97 мм |
| Net weight | 0.076 кг |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.30 кг |
| Volume (m3) | 0.0043747 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.005 кг |
| Gross depth master carton | 395 мм |
| Gross width master carton | 215 мм |
| Gross height master carton | 240 мм |
| Net weight master carton | 1.504 кг |
| Tare weight master carton | 0.346 кг |
| Palette Qty | 336 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Frequency response | 20 - 20000 Гц |
| Формат драйвера | 40mm |
| Другие особенности | In-Line 1-Button Microphone on Cable, Comfortable + Foldable On-ear Design, Single Sided Tangle-free Braided Cable, Integrated FSC Wood, Aluminum and REWIND fabric |
| Тип соединения | Wired |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Цвет | Copper |
| Стиль ношения | On-Ear |