Jam | Earbuds | TWS ANC | ANC
- Код товара: 321845
- EAN: 031262099853
- MPN: HX-EP925-BK-WW
122.97€
Без налога: 101.63€
| Производитель | Jam |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | TWS ANC |
| Producer product family | Earbuds |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| ANC | Yes |
| Цвет | Black |
| Gross depth (mm) | 150 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Gross weight | 0.149 кг |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.1 кг |
| TI weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.00078 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 2215 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.049 кг |
| Другие особенности | 10mm Driver Delivers Hard-Hitting Bass and Crystal Clear Highs; Intelligent Touch Controls; Small Case Perfect For Travel; Superb Noise Cancellation; Up to 7 hours of playtime with Bluetooth only, up to 6 hours of playtime with Bluetooth and ANC only, 28+ hours total with the case |
| Тип | Wireless in-ear |
| USB-порт для зарядки | YES |
| Срок службы батареи | Up to 7 ч |
| Стиль ношения | In-Ear |
| Package content | Jam “TWS ANC” earbuds; Charging Case; 3-size ear tips (S, M, L); USB Charging Cable |