Elgato | ELGATO Cam Link 4K
- Код товара: 324415
- EAN: 843591022729
- MPN: 10GAM9901
113.63€
Без налога: 93.91€
| Производитель | Elgato |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Producer product name | ELGATO Cam Link 4K |
| Gross depth (mm) | 35.00 мм |
| Gross height (mm) | 130 мм |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 7 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.007 кг |
| Volume (m3) | 0.0006825 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2532 шт. |
| Gross weight | 0.14 кг |
| Net weight | 0.128 кг |
| Подключение устройства | HDMI in , USB out |